Anasayfa » Yeni nesil NIKKOR objektifler. Aynasız NIKKOR Z objektifler ile tanışın.

Yeni nesil NIKKOR objektifler. Aynasız NIKKOR Z objektifler ile tanışın.

NikonExpansionZ

Yeni nesil NIKKOR objektifler. Aynasız NIKKOR Z objektifler ile tanışın.

DAHA FAZLA IŞIK DAHA FAZLA ETKİ

NIKKOR Z objektifler Daha hızlı. Daha sessiz. Daha keskin. Ultra geniş Nikon’un Z objektif yuvası, kompakt objektiflerin çerçevenin tamamında içeriye daha fazla ışık almasına olanak tanır. İster durağan görüntüler ister film çekiyor olun, çerçevenin dört bir yanında detaylar daha parlak, daha derin ve daha keskindir.

Optik görüntü kalitesinde son nokta

Yeni nesil NIKKOR objektifler, NIKKOR Z ile tanışın. Devrim niteliğindeki Z objektif yuvası üzerine inşa edildi. Z serisi aynasız fotoğraf makinesi gövdeleriyle mükemmel uyumlu. Görüntü oluşturmada özgürlük için geleceğin optik performansıyla güvenilirlik ve zarafeti bir araya getiren bir tutarlılık algısıyla tasarlandı.

NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S;

Prorofesyonel f/2,8 ultra geniş zoom özellikli objektif.Ayrıntılı manzaralar. Büyüleyici gece manzaraları. Çarpıcı mimari. Gelişmiş optikler ve kapsamlı yalıtım ile bu pratik 14-24 mm’lik tam çerçeve aynasız objektif gerçek bir profesyonel. Üstün işleme performansı ve kompakt yapısı, onu diğer ultra geniş açılı uzaklaştırma özellikli muadillerinden ayırır.

NIKKOR Z 50mm f/1.2 S;

Profesyonel f/1,2 50 mm’lik prime objektif. Nikon Z serisi aynasız fotoğraf makinelerinin olağanüstü ışık toplama özelliği için optimize edilmiş olan bu mükemmel tam çerçeveli objektif, klasik odak uzaklığına yeni derinlik ve ayrıntı seviyeleri getiriyor. Mükemmel otomatik netleme ve olağanüstü estetik kontrol elde edin. Sanatın hassasiyetle buluştuğu alanda şimdiye kadarki en iyi eserinizi yaratın.

NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3.

Yeterince küçük tam çerçeve zoom.NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3, ayrıntı ve renklerle dolu keskin çekimler sunan, süper kompakt ve zoom özellikli bir objektiftir. Taşınabilir ve çok yönlü olan bu objektif, yaratıcılığınızı geliştirmek için mükemmel bir çözümdür. İster içeride, isterse dışarıda çekim yapın, özgürce çarpıcı fotoğraflar ve filmler oluşturun.

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S;

 

Hızlı f/1,8 ultra geniş açılı prime objektif.

Gelişmiş optikler ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu pratik 20 mm tam çerçeve aynasız objektif her türlü görüntüyle başa çıkar. Uçtan uca ultra keskin görüntüler sunan ve düşük ışıkta harika performans sağlayan bu objektif, sahnenin her unsurunu olağanüstü netlikte yeniden oluşturur.

NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR;

Ultra kompakt telefoto zoom objektif.Seyahate mi çıkıyorsunuz? 24 – 200 mm’lik geniş zoom aralığı ve harika bokeh özelliği ile hızlı odaklanan bu aynasız telefoto zoom objektif, ihtiyacınız olan tek objektif olabilir. Hafiftir, küçük set çantalarına kolayca sığar, zengin ayrıntılarla bezenmiş durağan görüntüler ve filmler çeker; tozdan ve nemden korunmak yalıtılmıştır.

NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S;

Profesyonel f/2,8 orta menzilli telefoto zoom objektif.Daima hazır olun. 70 – 200 mm’lik odak uzaklığı aralığı, gelişmiş optikleri ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu hızlı, tam çerçeve aynasız fotoğraf makinesi objektifi tüm detayları yakalar. Spor, etkinlik veya röportaj çekimi fark etmeksizin, son derece küçük boyutlu yapısı size sonuna kadar gitme özgürlüğü verir.

NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct;

İkonik Nikon. Aynasız sistemler için. Bazı objektifler bir sisteme yönelik olarak üretilmiştir; sistemin var olma nedenidir. NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct, efsanevi Nikon F objektif yuvalı Noct objektifin tüm o klasik çekiciliğine sahiptir. Tabii devrim niteliğindeki bir optik tasarımın tüm o özgürlüğüne de. Ultra geniş diyaframı ve olağanüstü keskinliği heyecan verici yeni olanaklar sunar. Nikon Z bunun için yapıldı.

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR;

Ultra taşınabilir aynasız sistem geniş açılı zoom objektif.Burada. Orada. Her yerde. Çok yönlü odak uzaklığı aralığı, bu hızlı netleme yapan geniş açılı zoom objektifi günlük kullanım için uygun muazzam bir objektif haline getirir. Günlük keşiflerden büyük maceralara uzanan bir kapsamda, pırıl pırıl fotoğraflar ve filmler çekme özgürlüğüne sahip olursunuz. Bir andan diğerine uzanın.

NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR;

Kompakt aynasız sistem telefoto zoom objektif.Eşsiz portreler kadrajlayın. Uzak aksiyon karelerini yakalayın. 250 mm’lik maksimum odak uzaklığı ile hızlı netleme yapan bu 5x zoom objektif, pek çoğundan daha fazla menzil sunar. Seyahat için mükemmel, harikulade keskinlikte fotoğraf ve filmler sunan, her duruma uyum sağlayan harika bir objektiftir.

NIKKOR Z 24mm f/1.8 S;

Hızlı f/1,8 geniş açılı prime objektif.Detaylara düşkün, hızlı f/1,8 24 mm geniş açılı prime objektif ile “normal”i geride bırakın. Gelişmiş optikler ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu olağanüstü tam çerçeve aynasız objektif, sizi daha önce hiç olmadığınız yerlere götürmeyi bekliyor.

NIKKOR Z 85mm f/1.8 S;

Hızlı 85 mm f/1,8 portre amaçlı prime objektif.Klasik baş ve omuz çekimlerinden çevresel portrelere, 85 mm’lik bu aynasız tam çerçeve objektif konularınızı yürek hoplatan netlikte portreler. Kendisinden önceki f/1,4 prime objektifleri bile geride bırakan gelişmiş optik performansı, detay ve nüans konusunda yeni olanaklara kapı açar.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S;

Profesyonel f/2,8 standart zoom objektif.Hızlı 24 – 70 mm zoom objektifin olağanüstü kompakt bir yapıda sunduğu çok yönlülükle tanışın. Gelişmiş optikler ve kapsamlı hava yalıtımı ile bu tam çerçeve aynasız objektif her türlü aydınlatma koşulunun gerçek kazananı ve safkan bir performans canavarıdır.

NIKKOR Z 14-30mm f/4 S;

NIKKOR Z ultra geniş açılı zoom. Yaratıcı yanınızı güçlendiren tam çerçeve ultra geniş açılı zoom objektif ile mizansenin içine dalın. NIKKOR Z 14–30mm f/4 S-Line objektif kompakt bir yapıya ve düz bir ön elemana sahiptir. 82 mm filtrelerin kullanılmasına olanak tanır ve daha küçük set çantalarına kolayca sığar. Sürükleyici durağan görüntüler ve filmler çekin. Hem de her yerde.

NIKKOR Z 24-70mm f/4 S;

Mükemmel açıyı bulun ve koruyun. Bu kompakt NIKKOR Z 24-70mm f/4 S zoom objektif gerçek tam çerçeve görüntüler sunar. Nikon Z serisi fotoğraf makinenizle ister durağan görüntüler ister film çekiyor olun, inanılmaz ayrıntılar çekeceksiniz. Hem de çerçevenin dört bir yanında.

NIKKOR Z 35mm f/1.8 S;

Her türlü ışıktaBu objektif, normalde mümkün olandan beş duraklama kadar daha düşük deklanşör hızlarında çekim yapmanızı sağlayan makine içi Titreşim Azaltma sistemini kullanır.² Makine sarsıntısının istenmeyen etkileri olmadan, ufukta kaybolan gün ışığında daha net fotoğraflar veya film sahneleri çekin.

Klasik perspektifler. İnanılmaz alan derinliği. Bu tam çerçeve NIKKOR Z 35mm f/1.8 S objektif ile ustaca eserler ortaya çıkarın. Muazzam optik performansı, önceki f/1,4 prime objektifleri bile gölgede bırakan görüntü kalitesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.¹ Hem de her ışıkta ve her durumda.

NIKKOR Z 50mm f/1.8 S;

Işıkla dans edin. Bu tam çerçeve S-Line NIKKOR Z serisi objektifin muazzam optik performansı, f/1,8 objektiflere yeni bir standart getiriyor. Önceki¹ f/1,4 prime objektifleri gölgede bırakan parlaklığı ve ayrıntısıyla bu, yalnızca yeni bir 50 mm objektif çeşidi değil. Bu, olağanüstü fotoğraflar için yeni bir gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir