Anasayfa » Kolay ve Kullanışlı Video Düzenleme Programları

Kolay ve Kullanışlı Video Düzenleme Programları

video_edit_programlari

1. Windows Movie Maker

Tamamen ücretsiz olarak elde edebileceğiniz en iyi video düzenleme programı olan Windows Movie Maker, video düzenleme alanında çok fazla tecrübesi olmayan kullanıcılar için özellikle önerilen bir program. Ayrıca ücretsiz olmasına rağmen oldukça kaliteli.

Programı indirmek için tıklayın.

2. Adobe Premiere Pro

Video içindeki konuşmalar ile arama yapma gibi mükemmel bir özelliğe sahip olmasıyla bilinen program. Mac işletim sisteminde çalışan programın fiyatı ise oldukça tuzlu. 

Web sitesise erişim için tıklayın.

3. Vegas Pro

Sony markasının bünyesinde bulunan program, üst düzey bir ses düzenleme yeteneğine sahip. Değişik format ve çözünürlükteki videoları ustalıkla bir araya getirebilirken, Windows işletim sistemleri için de gayet uygun ve ücretli bir program. 

Web sitesine erişim için tıklayın.

4. Final Cut Pro

Mac bilgisayarlarda belki de en iyi video montaj programı. Hollywood filmlerinde bile montaj yapmak için kullanılan bu program, yine fiyatı tuzlu olan ürünlerden bir tanesi.

Web sitesine erişim için tıklayın.

5. Avid Media Composer

Windows ve Mac sistemler için tercih edilen program, sağladığı çoklu kamera desteği ile kusurları tespit etmenize olanak sağlıyor. Film düzenleme konusunda profesyonel bir çözüm sunan program, ücretli programlar arasında.

Web sitesine erişim için tıklayın.

6. VirtualDub

Video kesme ve düzenleme konusunda en çok tercih edilen ücretsiz programlardan birisidir. Videolarınızı istediğiniz formata çevirip kendi videolarınızı hazırlayabilirsiniz.

Programı indirmek için tıklayın.

7. DaVinci Resolve

DaVinci Resolve 15; çevrim içi ve çevrim dışı profesyonel kurgulamayı, renk düzeltimi, ses için post prodüksiyonu ve şimdi de görsel efektlerin hepsini tek bir yazılım aracında birleştiren ilk çözüm ve ücretsiz bir program.

Programı indirmek için tıklayın.

8. VSDC Free Video Editor

Videolarınızı kolayca montajlamak ve efektlendirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir program

Programı indirmek için tıklayın.

9. VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor, videolarınız üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz video kayıtlayabilceğiniz gelişmiş ve ücretsiz bir programdır.

Programı indirmek için tıklayın.

10. Lightworks

Lightworks, sezgisel kontrolleri ve çoklu kamera desteği ile Hollywood standartlarında video düzenlemesi yapabileceğiniz ücretsiz ve profesyonel bir video düzenleme programdır.

Programı indirmek için tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir