Anasayfa » FUJIFILM GFX 100 Orta format fotoğraf makinesi

FUJIFILM GFX 100 Orta format fotoğraf makinesi

fujifilm_gfx100

FUJIFILM GFX 100 Orta format fotoğraf makinesi. Tam Çerçeveden Daha Fazlası. GFX100, onlarca yıllık deneyim, bilgi ve araştırmayı, fotoğrafçıların ve film yapımcılarının kendilerini yaratıcı bir şekilde nasıl ifade ettiklerinin sınırlarını ve sınırlamalarını yeniden tanımlayan aynasız, geniş formatlı bir fotoğraf makinesinde birleştirir.

GFX100, geniş formatlı otomatik odaklama performansında çıtayı yükselterek, gövde içi stabilizasyona sahip ilk geniş formatlı sistemlerden biri olarak ve film yapımcılarına geniş formatlı 4K / 30p hareket yakalama sınırlarını zorlamanın bir yolunu sunarak, GFX100 yalnızca Görüntülerin nasıl oluşturulduğunu yeniden şekillendiriyor, ancak aynı zamanda dünyanın yeni nesil görüntü oluşturucuları için geniş formatı yeniden tanımlıyor.

  • SENSÖR BOYUTU43,8 mm x 32,9 mm
  • ETKİN PİKSELLER102 milyon piksel
  • MONTAJFUJIFILM G Montaj

GFX100, şaşırtıcı renk doğruluğu, zengin gölge ayrıntısı ve inanılmaz dinamik aralık ile 16 bit görüntü çıkışı sağlayabilen bir kombinasyon oluşturmak için son derece hızlı X Processor 4 işleme motorumuzla arkadan aydınlatmalı 102 MP görüntüleme sensörünü eşleştirir. Arkadan aydınlatmalı yapısı, pozlama düzlemini renk filtresi dizisine yaklaştırarak görüntü kalitesini artırır. Bu, aynasız kameralarda tipik olarak görülen gürültü seviyelerini en aza indirir ve doğal ISO’yu ISO 100’e genişletir. Keskinlik de geliştirilirken, hareli ve yanlış renkler optik bir düşük geçiş filtresinin çıkarılmasıyla neredeyse ortadan kaldırılır. Son olarak, bir hareket sensörü tutma mekanizmasının dahil edilmesi, kamera sarsıntısının veya hatta deklanşörün hareketinin neden olabileceği en ufak titreşimleri bile bastırır.

FUJIFILM’İN RENK BİLİMİ

Fujifilm’in renk bilimindeki mirası, dünyadaki en çok beğenilen dijital renk işleme motorlarından birinin oluşturulmasına yardımcı oldu. Renkli görüntülemede 85 yılı aşkın araştırma ve geliştirmeden yararlanan GFX100, görüntüleri JPEGS olarak çıkarmak için diğer X Serisi ve GFX Sistemi dijital kameralarda bulunan aynı saygıdeğer renk işleme motorunu kullanır; hatta inanılmaz renk üretimi ve ayrıntılarıyla 16 bit TIFF veya RAW dosyaları olarak. Ayrıca, sanatsal bir vizyon elde etmek ve hatta tamamen özel tarifler oluşturmak için doğrudan kamera içinde ton, dinamik aralık, netlik ve çeşitli efektler gibi parametreleri ayarlamak için Fujifilm’in mirası ve renk bilimi uzmanlığı üzerine inşa edilmiş 18 farklı Film Simülasyonu modundan birini seçin.

İŞLEM × BÜYÜK BİÇİM

GFX100, mühendislik ve tasarımın zarif bir karışımıdır. Hafif magnezyum gövdesinin şeklinden, düğmelerinin ve kadranlarının görünümü ve hissine kadar her şey, görüntüleri oluşturmak için kullanmada size kusursuz bir deneyim sağlamak için özenle seçildi. Çeşitli uygulamalar için optimize edilmiş ve son teknoloji ile donatılmış GFX100, durum ne olursa olsun size mümkün olan en iyi inanılmaz görüntü kalitesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

İŞ AKIŞI × BÜYÜK BİÇİM

Her Yerde Bir Uzmanı Yakalamak için Bağlı Destek: Bağlı yakalama, birçok profesyonel geniş formatlı kamera kullanıcısı için bir gerekliliktir ve GFX100, fotoğrafçıların çekimden teslimata kadar düzenli bir iş akışı oluşturmasına, yönetmesine ve sürdürmesine yardımcı olmak için Capture One yazılımıyla birlikte çalışır. Capture One ile ham Fujifilm görüntüleri, daha fazla sanatsal olasılık için dosya dönüştürme sırasında Fujifilm’in benzersiz Film Simülasyonlarını uygulama seçeneği ile hızlı bir şekilde işlenebilir.

OTOMATİK ODAK × BÜYÜK BİÇİM

Geleneksel geniş format dijital sistemlerle karşılaştırıldığında, GFX100, fotoğrafçıların nesnelerini çerçeve içinde konumlandırmayı seçtikleri her yerde odak elde etmelerine yardımcı olmak için sensörün çoğunda AF aşama algılama piksellerini kullanarak otomatik odaklama performansında çıtayı yükseltir. Yaklaşık% 100 kapsama ile, hız ve doğrulukla artırılmış otomatik odak performansı artık konu izleme, yüz / göz algılama ve düşük kontrastlı ortamlarda optimum performansa ihtiyaç duyan fotoğrafçılar için tam bir gerçekliktir.

43,8 × 32,9 mm SENSÖR
4K / 30P
10-BIT RENK
F-LOG YAKALAMA

4K × BÜYÜK BİÇİM

Dijital sinema geniş format (35mm x 24mm) dünyasına girerken, büyük sensörlerle ilgilenen kreatifler için hala sınırlı seçenekler var. 43,9 mm x 32,9 mm’lik sensör boyutuna sahip GFX100, film yapımcılarına yaratıcı vizyonlarına ulaşmada uygun bir alternatif sunuyor. Sensör ve işlemci kombinasyonu, alan derinliği ve film benzeri tonalite üzerinde olağanüstü kontrol isteyen görüntü yönetmenleri için benzersiz bir sinematik, geniş formatlı görünüm oluşturmak için 30p / 10bit’te 4K video kaydını destekler. Fujifilm’in son derece saygın Film Simülasyonlarını uygulama, F-Log Rec 2020’de kayıt yapma, 10 bitlik, 4: 2: 2 sıkıştırılmamış görüntüleri ve hatta RAW video verilerini HDMI bağlantı noktası yoluyla yakalama becerisiyle, GFX100 kesinlikle yakında gelecektir. size yakın bir ekran.

AKSESUARLAR × BÜYÜK FORMAT

GFX100, çok çeşitli görüntü oluşturma uygulamalarını destekleyen geniş bir aksesuar yelpazesiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Stüdyo içi uygulamalara yönelik geniş formatlı lensler için bir H Yuvalı lens veya bize bir görüş kamerası adaptörü takın veya yaratıcılığınızı artırmak için EF-X500 ve EF-60 gibi FUJFILM markalı flaş aksesuarlarını kullanın.

 

GFX 100

One thought on “FUJIFILM GFX 100 Orta format fotoğraf makinesi

  1. Whats Happening i’m new to this, I stumbled upon this I’ve discovered It positively useful and it has helped me out loads. I hope to give a contribution & aid different customers like its helped me. Good job.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir