Anasayfa » DJi OSMA ACTiON aksiyon kamerası

DJi OSMA ACTiON aksiyon kamerası

dji-osmo-action

DJi OSMA ACTiON aksiyon kamerası ile Aksiyonu Yaşayın İster dünyanızı bir lensin arkasından kaydetmek isterseniz de şovun yıldızı olmak isteyin, Osmo Action’ın çift ekranları tek bir düğmeye dokunarak hepsini yakalamanıza olanak tanır. Canlı bir ön ekran, herhangi bir ortamda kendinizi zahmetsizce çerçevelemenize izin verirken, arka ekran kristal berraklığında, hiper duyarlı bir ekran sunar. Bu dayanıklı, çok yönlü aksiyon kamerası, ekipman için endişelenmek için daha az zaman harcamanıza ve aksiyonu yaşamak için daha fazla zaman ayırmanıza olanak tanıyan gelişmiş teknolojiyle doludur.

Hareketli

Yıllarca dünyanın her yerindeki film yapımcılarına gelişmiş, güvenilir stabilizasyon teknolojisi sağladıktan sonra, DJI bir adım daha ileri gitti. RockSteady, EIS’yi karmaşık algoritmalarla birleştirerek, hareket ne kadar ağır olursa olsun kararlı, sarsıntısız görüntüler sunar.

HDR Video ile Daha Dinamik Ayrıntı

HDR video ile kayıt yaparken çekimlerinizin dinamik aralığını önemli ölçüde geliştirin. Bu çekim modu, karmaşık aydınlatmalı ortamlarda genellikle kaybolan zengin ayrıntıları yakalayarak aydınlık ve karanlık alanlar arasında doğal geçişler sağlar.

En İyi Atışınızı Yapın

Osmo Action, 100Mbps videoda 4K / 60fps ile yüksek kaliteli bir yumruk sunar. Bu, keskin ayrıntıları korurken çekimlerinizin her zaman anın yoğunluğuyla eşleşmesini sağlar.

Hayat Beklemiyor, Sen de Beklememelisin

Action OS, hızlı ve esnek çalışma sağlamak için verimli, modern bir kullanıcı arayüzünü üç erişilebilir düğmeyle birleştiren son derece hızlı etkileşimli bir sistemdir. Açma, kayıt ve ayar modlarının tümü göz açıp kapayıncaya kadar yapılabilir.

Özel mod

Basitleştirilmiş kullanım ve artırılmış verimlilik için Özel mod, sık kullanılan çekim modlarını ve pozlama ayarlarını kaydetmenize, listelemenize ve seçmenize olanak tanır.

QS Düğmesi

Hızlı Geçiş düğmesi, modların ve ayarların kolay ve hızlı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlar. Ön ve arka ekran arasında geçiş yapmanıza, modları değiştirmenize ve özel ayarları seçmenize olanak tanıyan seçenekler dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir.

Özel mod

Basitleştirilmiş kullanım ve artırılmış verimlilik için Özel mod, sık kullanılan çekim modlarını ve pozlama ayarlarını kaydetmenize, listelemenize ve seçmenize olanak tanır.

QS Düğmesi

Hızlı Geçiş düğmesi, modların ve ayarların kolay ve hızlı bir şekilde erişilebilir olmasını sağlar. Ön ve arka ekran arasında geçiş yapmanıza, modları değiştirmenize ve özel ayarları seçmenize olanak tanıyan seçenekler dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir.

Enstantane fotoğraf

SnapShot, aksiyonun hiçbir anını asla kaçırmayacağınız anlamına gelir. Gücü açmak ve iki saatin altında kayda başlamak için deklanşöre basınsaniye. Fotoğraf makinesi uyku modundayken veya kapalıyken deklanşöre bir kez basılması, önceden ayarlanmış çekim modlarını devreye sokar.

Ses kontrolü

Beş sesli komut, filme alma, fotoğraf çekme ve cihazı zahmetsizce kapatma gibi temel işlevleri yerine getirir.

11 M Su geçirmez

Su geçirmez bir conta ve arka dokunmatik ekranda hidrofobik bir kaplama sporu yapan Osmo Action, 11 metreye kadar derinliklerde su geçirmezdir ve bu da onu mükemmel bir su altı arkadaşı yapar. 

3 Katmanlı

Elementlerden Güvenli

Lens, parlamayı ve bozulmayı etkili bir şekilde azaltan ve doğrudan güneş ışığında bile kristal netliğinde görüntü sağlayan üç asferik katmana sahiptir. Lens Filtresi Kapağındaki koruyucu, parmak izi bırakmayan kaplama yağı, suyu, kiri ve diğer küçük parçacıkları uzaklaştırarak koşullar ve arazi zorlaştığında bile film çekmeye devam etmenizi sağlar.

-10 ° C

Sıcaklığa Dayanıklı Çok yönlü piller, -10 ℃ kadar düşük sıcaklıklara sahip aşırı soğuk ortamlarda bile iyi performans gösterir.

% 16

Daha Verimli Soğutma Verimlilikte% 16 artış sağlayan bu özenle tasarlanmış ısı transfer sistemi, üretilen ısının hızlı bir şekilde dağıtılmasına olanak tanıyarak endişelenmeden uzun süre tutarlı çekim yapmayı mümkün kılar.

DJI Mimo Uygulaması

DJI Mimo uygulaması sezgisel özellikler ve güçlü düzenleme araçlarıyla doludur, böylece Osmo Action’ınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Hikaye şablonları, hayatınızın heyecan verici önemli anlarını anında düzenlemenize ve sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanır.

 

One thought on “DJi OSMA ACTiON aksiyon kamerası

  1. I precisely needed to thank you so much again. I do not know the things that I would’ve carried out without the ideas contributed by you about that field. It became the fearsome difficulty for me, but finding out your specialised way you treated it forced me to jump for gladness. I’m just happier for your information and as well , have high hopes you comprehend what an amazing job you have been carrying out instructing others through your webblog. I am certain you’ve never got to know all of us.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir