Anasayfa » Canon EOS R aynasız Tam Kare fotoğraf makinesi

Canon EOS R aynasız Tam Kare fotoğraf makinesi

canon-eos-r-body

Canon EOS R aynasız Tam Kare fotoğraf makinesi gelecek için tasarlanmış bir kamera sistemi ve dinamik tam kare ile daha fazlasını yakalayın.

Günümüzün teknolojisiyle, geleceğe yönelik tasarlanmış bir sistem.

Otuz yıldan uzun süredir kesintisiz devam eden EOS yeniliğine dayanarak oluşturulan EOS R Sistemi, daha çok yaratıcı olasılık ve her anı yakalamak için daha fazla dinamik yöntem sunan öncü bir lens yuvası etrafında geliştirilmiştir. Sistem, fotoğrafçılık ve film yapımcılığının sınırlarını yeniden tanımlar.

Canon EOS R and Canon EOS RP

RF lens yuvası

RF lens yuvası, EOS R Sisteminin merkezindedir. Optik, mekanik ve elektronik mühendisliğin ortak çalışmalarıyla sağlanan kusursuz bir dengenin ürünü olan bu lens yuvası; yenilikçi tam kare lens tasarımları, daha hızlı otomatik odaklama ve kamera ile lens arasında yüksek hızlı iletişim sağlar.

Nesnenizi tam kare sensörde yakalayın

EOS R Sistemi Dual Pixel CMOS AF sayesinde 0,05 saniyeyle dünyanın en hızlı otomatik odaklama hızı ve yüksek çözünürlüklü çekim imkanını sunuyor. Olağanüstü ayrıntı ve keskinlik ile yaratıcılığınızı konuşturun.

Entegre edin ve genişletin

EOS R Sistemi, yaratıcılığınızı tamamlamak ve geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Sezgisel bir fotoğraf çekme yöntemi sunan sistem, mevcut EOS sisteminize kolayca yerleştirilebilir ve hem olağanüstü RF lensleri hem de EF ve EF-S serisiyle olan uyumluluğu sayesinde bir fotoğrafçı veya film yapımcısı olarak sizler için yeni ufuklar açabilir.

Sisteminizi kurun ve lenslerinizi kullanın

Yaratıcı kontrolü daha da güçlendiren benzersiz EOS R Sistemi adaptörleri, fotoğrafçıların ve film yapımcılarının mevcut EF ve EF-S lenslerini tam uyumluluk içerisinde ve performanstan ödün vermeden kullanmalarına olanak sağlar.

Üst düzey film çekimi için tasarlanmış kamera ve lensler

EOS R Sistemi; Dual Pixel CMOS AF, 4K’ya kadar çözünürlük ve profesyonel düzeyde kontrol gibi en yeni teknolojiler sayesinde film çekimine yeni ve dinamik yöntemler getiriyor.

4K HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİNMovie capabilities

EOS R Serisi

İleri düzey fotoğrafçılık ve film çekimlerinin yanında mükemmel hafifliğiyle ideal taşınabilirlik de sunan EOS R serisi, yaratıcı yolculuğunuzun her aşamasında tam kare çözümler sunar.

Dünyaya yepyeni bir açıdan bakın

Canon’un değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinden oluşan ürün serisi, farklı yeteneklere sahip fotoğrafçılar ve film yapımcılarına en iyi sonuçları sunacak şekilde tasarlanmıştır. EOS R Sistemi sayesinde Canon ürün serisi artık kapsamlı ve herkese açıktır.

EOS R Aynasız Tam Kare

EOS R Sistemi, benzer kullanıma ve ergonomiye sahip EOS DSLR örnek alınarak geliştirilmiştir ancak buna kıyasla daha küçük ve daha hafiftir. Bu sistem, öncü teknolojiler ile fotoğrafçılık ve film yapımcılığında yeni dünyaların kapılarını aralar.

One thought on “Canon EOS R aynasız Tam Kare fotoğraf makinesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir