Anasayfa » CANON EOS 90D DSLR aynalı crop sensör fotoğraf makinesi

CANON EOS 90D DSLR aynalı crop sensör fotoğraf makinesi

canon_EOS_90D

CANON EOS 90D DSLR aynalı crop sensör fotoğraf makinesi, Sizi yakınlaştıran, daha hızlı çekim yapmanızı ve muhteşem 32,5 megapiksel görüntüler yakalamanızı sağlayan tam özellikli bir DSLR makine.

Mükemmel bir hız, görüntü kalitesi ve taşınabilirlik dengesi – doğaya yaklaşmak ve hızlı hareket eden sporları yakalamak için ideal.

Spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal

EOS 90D, lenslere tam çerçeve bir fotoğraf makinesinde sahip olacakları telefoto erişiminin 1,6 katı veren 32,5 MP APS-C sensörünün etrafına inşa edilmiştir. Aksiyonun tam ortasında olmanız gereken zamanlar için harika.

EOS 90D’yi yerinde çalışırken görün

Kırpma ve yeniden düzenleme özgürlüğü

32,5 megapiksel EOS 90D’den gelen tam çözünürlüklü resimler, büyük baskılar için yeterince ayrıntılı görüntü kalitesiyle kırpılabilir, döndürülebilir ve yeniden boyutlandırılabilir. Bir sahne içindeki sahneleri bulun ve mükemmel sonuç için kompozisyonunuzu ayarlayın.Canon EOS 90D Tam Çözünürlük

TAM GÖRÜNTÜ

Canon EOS 90D Yaratıcı Biçimde Kırpma

YARATICI BİR ŞEKİLDE BİTKİ

Canon EOS 90D% 100 Kırpma

En kısa süreli anları yakalayın

Saniyede 10 kareye kadar 32,5 megapiksel görüntüler çekerek çıplak gözle görmenin imkansız olduğu anları ortaya çıkarın. Yüksek ISO duyarlılıkları (ISO 25.600’e kadar), 1/8000 saniye kadar hızlı nefes kesici yüksek deklanşör hızlarıyla aksiyonu dondurmanıza olanak tanır.

Daha net bir görüş alın

EOS 90D, aksiyonu gerçekleştiği anda izlemenizi sağlayan ve uçan kuşlar gibi hızlı hareket eden nesneleri izlemenizi kolaylaştıran parlak, yaklaşık% 100 kapsama alanına sahip bir optik vizöre sahiptir. Akıllı, özelleştirilebilir bir ekran, temel çekim bilgilerini gösterir, böylece baskı açıkken bile neler olduğunu her zaman bilirsiniz.

EOS 90D’nin Değişken Açılı dokunmatik ekranı, farklı açılardan rahatça çekim yapmanızı sağlar. Tek bir dokunuşla odaklanıp çekim yapabilirsiniz, bu da çalışmanın çok sezgisel bir yoludur.

Şimşek kadar hızlı, iğne kadar keskin

Gelişmiş otomatik odaklama sistemi sayesinde en hızlı nesneler bile izlenir ve son derece net tutulur. 45 çapraz tip AF noktası, olağanüstü düşük ışık hassasiyeti ve konu tanıma için 220.000 piksel RGB + IR pozlama sensörüyle çalışır.

Bir fotoğrafçının kamerası

EOS 90D, Canon’un uzun bir DSLR serisinin en yenisidir, her biri sonuncusu bir iyileştirme ve evrimdir. Bu güven verici ancak özelleştirilebilir tasarım, elinize aldığınız andan itibaren içgüdüsel bir his uyandırır – kontroller parmakların ve başparmakların altına mükemmel bir şekilde düşer ve kamera, Canon’un geniş optik yelpazesinden hem uzun telefoto hem de kısa, geniş açılı lenslerle çok iyi dengelenmiştir.

Dijital yaşamınıza bağlı

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi, yaratıcılığınıza yeni bir boyut katar. EOS 90D, görüntüleri mesajlaşma ve sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı kolaylaştırmak için Canon Camera Connect uygulamasını * çalıştıran akıllı cihazlarla birlikte çalışır. Alternatif bakış açıları için kamerayı uzaktan kontrol etmek de mümkündür.

İçinizdeki film yönetmenini serbest bırakın

EOS 90D, Full HD modunda 4K’ya kadar çözünürlük ve 120p’ye kadar kare hızlarında çekim yapabilen mükemmel bir film yapım aracıdır. Üstün Dual Pixel CMOS AF odaklama sistemimiz, nesnelerin keskin ve sinematik görünmesini sağlar. Mikrofon ve kulaklık bağlantıları, her parçası görüntü kadar iyi olan bir film müziği yakalamanıza olanak tanır.

Anahtar Özellikler

Canon EOS 90D 10 FPS'ye kadar

Hızlı sürekli çekim

10 fps’ye kadar aksiyonu yakalayınCanon EOS 90D iTR odak takibi

iTR odak takibi

Hızlı hareket eden konuları bile odakta tutunCanon EOS 90D 32,5 Megapiksel

32,5 megapiksel APS-C CMOS sensör

Enfes ayrıntılar içinCanon EOS 90D 4K

4K film yapımı ve Dual Pixel CMOS AF

Üstün kalitede video ve sesCanon EOS 90D Akıllı Optik Vizör

Akıllı optik vizör

Uzun süreler boyunca bile rahat kullanımCanon EOS 90D Maksimum ISO 25.600

Maksimum ISO 25.600

Düşük ışıkta elde çekim yapınCanon EOS 90D 45 çapraz tip AF noktası

Çoklu denetleyicili 45 çapraz tip AF noktası

Düşük ışıkta bile hızlı ve doğru odaklanınCanon EOS 90D Wi-Fi ve Bluetooth

Wi-Fi ve Bluetooth®

Resim paylaşımı ve uzaktan kamera kontrolü için *

Tüm özelliklere bakın 

Canon EOS 90D

 

One thought on “CANON EOS 90D DSLR aynalı crop sensör fotoğraf makinesi

  1. I’m still learning from you, as I’m trying to achieve my goals. I absolutely love reading everything that is posted on your website.Keep the posts coming. I liked it!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir