Anasayfa » Nikon D6 DSLR Fotoğraf Makinesi

Nikon D6 DSLR Fotoğraf Makinesi

nikon_d6

Görüntüye güç verin

Güncel ve önemli haberlerden, uluslararası spor etkinliklerine kadar bir çok kapsamda D6, hız ve doğruluk konusunda son noktayı isteyen profesyonellerin taleplerine cevap veriyor.. Nikon’un şimdiye kadarki en güçlü AF sistemi ve hızlı, gerçek zamanlı görüntü aktarımı ile bu tam kare DSLR, anları tanımlamak için inanılmaz hatasız kareler sunar.

Kararlı netleme performansı

Hepsine nasıl hükmediyorsunuz? Her zamankinden daha hızlı, özel AF motoru. D5’tekinden 1,6x kat daha yüksek yoğunluklu tamamen seçilebilen çapraz tip 105’li sensör düzeni. Benzersiz izleme yeteneği için daha çok özel ayar içeren Grup Alan AF. Üst düzey konu yakalama için gelişmiş sahne tanıma sistemi. D6, aksiyonu sezme ve yakalama konusunda size her zamankinden daha fazla olanak sunar.

En iyi kareyi yakalayın

Artan seçilebilir Grup Alan AF paterni seçenekleri, her iş için AF ayarınızı optimize etmenize olanak tanır. Görüş hattınıza giren tenis ağı gibi sabit engellerden kaçının ve daha temiz aksiyon kareleri yakalayın.

Gözlere öncelik verin

D6, Otomatik Alan AF veya 3D izleme kullanırken konunuzun gözlerine netleme yapmaya öncelik vermenizi sağlayan ilk DSLR’dır. Daha geniş, yüksek yoğunluklu kapsama alanı ile o kararlı bakışları yakalarsınız.

Aksiyonu sezin

D6 ile Otomatik Alan AF modunda çekim yaparken netleme başlangıç noktasını belirleyebilirsiniz. 105 netleme noktasının tamamından gelen bilgiler, konunuzu tespit etmek ve izlemek için kullanılır. Bu sayede, serbestçe kadraja konsantre olabilirsiniz.

Her ışıkta mükemmele ulaşın

İzleme, hayal edilebilecek en zorlu aydınlatma koşullarında bile olağanüstü hassastır. Merkezi netleme noktasında -4,5 EV’ye ve diğer tüm noktalarda -4 EV’ye kadar düşürülebilen AF hassasiyeti, gecenin karanlığı çökene dek aksiyonu takip etmenize olanak tanır.

Gerçek zamanlı görüntüleme

Uzun bir objektifle yüksek kare hızlarında çekim yaparken bile aksiyonu gerçek zamanlı olarak izleyin. OLED ekranlı 0,72x optik vizör, sıfır gecikmeyle muazzam keskinlikte konu tespiti yapmanıza olanak tanır.

BLUETOOTH

Görüntüleri daha pistteyken bile sosyal medyaya yükleyin. Bluetooth ile bağlanıldığında, fotoğraf makinesi görüntüleri SnapBridge uygulaması yüklü bir akıllı cihaza aktarabilir. Akıllı cihaz, basit bir uzaktan kumanda olarak da kullanılabilir.

WI-FI

Fotoğraf makinesinin dahili Wi-Fi’sini kullanarak bir bilgisayara bağlayın. Veya 200 metreye varan mesafedeki bir kablosuz ağa bağlanmak için uyumlu WT-6 Kablosuz Vericiyi kullanın. WT-6, kablosuz LAN IEEE802.11ac destekler ve HTTP modunda uzak alıcı olarak kullanılabilir.

SAHADA EN İYİ HIZI SUNAR

Fotoğraf makinesine bir ağ kablosu bağlayın ve görüntüleri doğrudan bir bilgisayara veya FTP sunucusuna çarpıcı bir hızla aktarın. Fotoğraf makinesinin kablolu LAN’ı 1000BASE-T standardını destekler ve övgü toplayan D5’ten yaklaşık %15 daha hızlı iletişim sağlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir