Anasayfa » AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam®

AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam®

sony-fdr-ax43-4k-video-kamera-1

Denge ve üretkenlik için tasarlandı.

İçerik oluşturucular ve videograflar için üstün çözümler sunuyor.

Gimbal sistemlerine rakip Balanced Optical SteadyShot™ özelliği, yüksek çözünürlüklü 4K video kaydı ve eşsiz bir mikrofonla yüksek kaliteli ses sunan bu Handycam®, profesyonel prodüksiyonu ve kolay video paylaşımını herkesin erişimine açıyor. 

Dahili gimbal mekanizmasıyla eşsiz Balanced Optical SteadyShot sabitleyici, diğer optik sistemlere göre yaklaşık 13 kat daha etkilidir ve yürürken titreşimsiz çekim sağlar.

4K’nın muhteşem gerçekçilikteki kalitesi

Yeni nesil lens ve görüntü sensörü, düşük ışıkta yüksek kaliteli video çekimi için daha fazla hassasiyetle 4K çözünürlüğün muhteşem ayrıntılarını iyileştirir. XAVC S formatında yüksek bit hızıyla kayıt, hızlı hareket içeren, karmaşık sahneleri dahi net şekilde yakalar.

ZEISS® 4K uyumlu 20x zum lensi

ZEISS® Vario-Sonnar T* lensin en geniş açısı 26,8 mm’dir ve nesnenin daha fazlasının kadraja sığmasını sağlar. 20x optik zum (26,8-536,0 mm; 16:9 modu) ve 30x (4K) veya 40x (HD) Clear Image Zoom ve 250x dijital zumla geniş çeşitlilikte sahne yakalayın.

Exmor R™ CMOS sensör ve BIONZ X™ görüntü işleme motoru

Exmor R CMOS sensör, görüntü netliğini iyileştirir, karanlık ortamlarda gürültüyü azaltır ve yumuşak arka plan bulanıklaştırma sağlar; BIONZ X görüntü işleme motoru ise daha doğal canlılık ve gerçekçilik sunan görüntüler ve daha hızlı işleme sağlar. 

Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, çekim hızını akıllıca artırır

AF algoritması, daha da hızlı AF için lens ile görüntü işlemcisi arasındaki iletişimi optimize eder ve son teknoloji ürünü AF aralığı tahmin sistemi, hareketli nesnelerin dahi tamamen netlenmiş olarak kalmasını sağlar.

Teknik Özellikleri:

Balanced Optical SteadyShot ve 20x optik zumlu Sony 4K Handycam® ile dünyanızı etkileyici renkler ve ayrıntılarla çekin. Hızlı Akıllı Otomatik Netleme, sofistike dahili çok kapsüllü mikrofon ve güçlü makine içi video işleme, kompakt bir içerik oluşturma santrali olmasını sağlar.

  • 5 eksenli Akıllı Aktif modlu Balanced Optical SteadyShot12
  • 4K Ultra HD (3840 x 2160) kayıt
  • 26,8 mm613 geniş açılı ZEISS® Vario-Sonnar T* lens
  • 20x optik zum ve 30x/40x (4K/HD)7 Clear Image Zoom
  • Highlight Movie Maker

SENSÖR TİPİ1/2,5 tipi (7,20 mm) arkadan aydınlatmalı Exmor R CMOS Sensör

EFEKTİF PİKSEL (VİDEO)yaklaşık 8,29 Megapiksel (16:9)

OBJEKTİF TİPİZEISS Vario-Sonnar® T*

OPTİK ZOOM20x

NET GÖRÜNTÜLÜ ZOOM4K: 30x, HD: 40x

EKRAN TİPİ7,5 cm (3,0 tipi) Clear Photo LCD ekran (460.800 noktalı) Geniş (16:9)