Anasayfa » Nikon Z9 Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Nikon Z9 Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Nikon-Z9_FullFrame_Aynasiz

Nikon Z9 Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi ile piyasaya hızlı bir giriş yapmak istiyor. Nikon kalitesiyle fotoğraf tutkunlarının kalbini fethetmeyi planlıyor.

Nikon, Z objektif yuvası için ilk amiral gemisi fotoğraf makinesi modelinin geliştirildiğini duyurmaktan memnuniyet duyar: Z 9. 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan tam çerçeveli (Nikon FX biçimli) aynasız fotoğraf makinesi, teknoloji ve performansta önemli bir atılımı temsil ediyor.

Z 9, Nikon tarihindeki en iyi fotoğraf ve video performansını sunmak için Nikon’un çığır açan teknolojilerini bir araya getiriyor. Bu modelde, yeni geliştirilen FX biçimli çok katmanlı CMOS sensörü ve yeni görüntü işleme sistemi kullanılıyor. Profesyonellerin, ileri düzey meraklıların ve görüntü yönetmenlerinin artan ihtiyaçlarına yanıt olarak Z 9, 8K video kaydı desteğinin yanı sıra farklı ihtiyaçları ve iş akışlarını karşılayan diğer çeşitli video özelliklerini içeriyor.

Kullanıcılara olağanüstü performans ve çalışma kabiliyeti açısından benzeri görülmemiş bir deneyim sunan Z 9, önceki dijital SLR ve aynasız fotoğraf makinelerinin performansını ve çalışma kabiliyetini aşıyor.

Nikon Z9 Full Frame Aynasız Fotoğraf Makinesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir