Anasayfa » Fujifilm X-T4 Aynasız Fotoğraf Makinesi

Fujifilm X-T4 Aynasız Fotoğraf Makinesi

Fujifilm-X-T4

Fujifilm X-T4 Aynasız Fotoğraf Makinesi Hareket Halinde Fotoğrafçılık için düşünülmüş harika bir aynasız fotoğraf makinesi ile Gümüş ve Siyah renk kasası seçeneğiyle karşımızda.

Bir makineyi hem fotoğrafçılık hem de videografçılık için yapmak kolay bir iş değil. X-T4 modeli bugüne kadar en güçlü X Serisi makinemiz olup, fotoğraf veya videodan ödün vermemektedir. 4. kuşak X-Trans CMOS 4 sensör, X-Processor 4 işlemci, yeni geliştirilen gövde dahili bir kompakt görüntü sabitleme sistemi (IBIS), yeni Film Simülasyon modu “ETERNA Bleach Bypass” ve kullanıcı geri dönüşleri sonucunda geliştirilen çeşitli diğer özellikleri ile bu makine, profesyonel fotoğrafçı ve videografçıların taleplerini karşılayabilecek niteliklere sahiptir.

Renkler

FUJIFILM 85 yıldır analogdan dijitale olan teknolojideki değişimler ile istikrarlı olarak evrimleşmiş ve değişmiştir. Özünde sadece renkleri nasıl üreteceğimize ve yaratıcılığınızı nasıl temsil edebileceğimiz ile ilgilendik. X-T4 modeline bulunan yeni “ETERNA Bleach Bypass” Film Simülasyon modu hem filmlere hem de fotoğraflara doygunluğu azaltılmış ve artırılmış kontrast ile sanatsal bir görünüm sağlayacaktır.

Performans

Profesyonel bir makine her anı çekebilecek durumda olmalı ve bunu hemen kayıt edebilmelidir. X-T4 modelinin otomatik odaklaması 0,02 saniyeden daha hızlı çalışmakta ve artırılmış bir çekim modunda, mekanik obtüratör* ile saniyede 15 kareye kadar çekim yapabilmekte olan bu makine aşırı hızlı bir performans ve işlevsellik sunmakta ve saniyenin her kırıntısını mümkün olan en iyi kalitede çekme talebine yanıt verebilmektedir.

*Şubat 2020 tarihi itibarı ile mekanik enstantane kullanıldığında, APS-C veya daha büyük sensörlü aynasız dijital makineler arasında.

Sağlamlık

X-T4 modeli tamamen yeni olan sabit eksenli 6.5-stop* gövde dahili görüntü sabitleme (IBIS) mekanizmasına ve uzun çekim saatlerini mümkün kılan geniş kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Yeni bileşenler kompakt ve iklim şartlarına karşı mühürlenmiş ve toza ve neme karşı dayanıklı olmakla birlikte eksi 10 dereceye altında bile çalışabilen bir gövdenin için yerleştirilmiştir. Ergonomik grip sayesinde, özellikle büyük telefoto lensler kullanıldığında makineyi sağlam tutmak mümkündür.

*18 XF FUJINON lens ile başarılmıştır.

Video

X-T4 modelinin evrimi yalnızca fotoğraflar ile sınırlı değildir. Azami 10x ağır çekim etkisi sağlayan Full HD 240P çok hızlı kayıtlara ek olarak X-T4 modelinde dijital görüntü sabitleme (DIS) ve IS (görüntü sabitleme) artırma modu vardır. Bu iki görüntü sabitleme modu güçlü gövde dahili görüntü sabitleme sistemi ile birleştirildiğinde X-T4 modeli ile dengeleme halkasına veya başka 3. taraf aksesuarlara gerek duymadan yeni bir sabitlenmiş video çekimi deneyimi yaşarsınız.

Fujifilm X-T4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir