Gopro HERO8 Black Full HD aksiyon kamerası

Gopro HERO8 Black Full HD aksiyon kamerası, Sınırların ötesinde. Sarsılmaz HyperSmooth 2.0 stabilizasyonu ve yerleşik montajıyla sınıfının en iyilerinden.

Sonraki Seviyenin Ötesinde. Sarsılmaz HyperSmooth 2.0 stabilizasyonu ve yerleşik montajıyla, 8 bir tanesidir.


Medya Modu Hepsi bir arada birinci sınıf bom mikrofon performansı, 3,5 mm mikrofon ve HDMI çıkışı bağlantı noktaları ve iki bağlantı girişine sahip olun. Ekran Modu Çekimlerinizi çerçevelemek için açılan bir ekran – böylece istediğiniz gibi vlog yapabilirsiniz. Işık Modu HERO8 Black için güçlü LED aydınlatma edinin, bir GoPro yuvasına takın veya tek başına kullanın.

Dijital Lensler

Artık yaptığınız şeyin en iyi görünümünü elde etmek daha kolay. Dört mercekten dokunun: Dar, bozulmasız Doğrusal, Geniş ve SuperView.Narrow, Linear, Wide ve SuperView seçeneklerine sahip Dijital Lenslerin HERO8 Black ekranında nasıl kontrol edilebileceğine bir örnek.Narrow, Linear, Wide ve SuperView seçeneklerine sahip Dijital Lenslerin HERO8 Black ekranında nasıl kontrol edilebileceğine bir örnek.

HyperSmooth 2.0

HyperSmooth için radikal bir iyileştirme olan HyperSmooth 2.0, artık Boost ve oyunun kurallarını değiştiren uygulama içi ufuk seviyelendirme dahil olmak üzere birden fazla stabilizasyon seviyesine sahiptir.

TimeWarp 2.0

Sevdiğiniz gerçeküstü TimeWarp efektini şimdi otomatik hız seçimi ile elde edin. Veya hızlandırmak veya yavaşlatmak için dokunmanız yeterli.

SuperPhoto + Geliştirilmiş HDR

Kontrastı artırın, bulanıklığı giderin ve parçalayın. Yenilenen algoritma, mümkün olduğunu hiç düşünmediğiniz ayrıntılarla sert aksiyon çekimleri sunar.

LiveBurst

LiveBurst modu, deklanşöre basmanızdan 1,5 saniye önce ve sonra çekim yapar – böylece 90 hareketsiz görüntü arasından mükemmel çekimi seçebilirsiniz. Veya 3 saniyelik bir 4K video klibi paylaşın. Ah, seçim.

Gece Atlamalı Video

4K, 2.7K, 1440p veya 1080p’de gece büyüsünden yararlanın ve sahnenin epik ayrıntılarla canlanmasını izleyin.

Sağlam + Su Geçirmez

Sert oynamak istediğinizde HERO8 Black her zaman oyundur. Ayrıca, 33 fit (10 m) ‘ye kadar tamamen su geçirmezdir.

GoPro Uygulaması

Ele geçirmek. Düzenle. Paylaş. Tekrar et. GoPro uygulaması otomatik olarak harika düzenlemeler oluşturur ve bunları dünyayla paylaşmayı kolaylaştırır.

Kararı sen ver.

“GoPro, kaydetmeye başla” gibi 14 sesli komutla ellerinizi serbest bırakın. Veya kamerayı “GoPro, aç” ile uyandırın.