Anasayfa » DJI OM 4 telefonla Video Çekmek için Gimbal

DJI OM 4 telefonla Video Çekmek için Gimbal

DJI-OM-4

DJI OM 4 telefonla Video Çekmek için Gimbal, Hayatın olağanüstü anları, pürüzsüz videolarla yakalanmayı hak ediyor. DJI OM 4, akıllı telefonunuzu tamamlamak için tasarlanmış katlanabilir bir sabitleyicidir ve hemen kayıt yapmaya başlamanızı sağlar. Manyetik, ultra kompakt ve kullanımı kolay özelliklerle patlama yapan OM 4, dünyanızı paylaşmak için nihai çözümdür.

Manyetik Telefon Kelepçesi

Manyetik telefon kelepçesi inanılmaz derecede ince ve ultra hafiftir, akıllı telefonunuzu kullanım sırasında güvende tutar.

Manyetik Halka Tutucu

Akıllı telefonunuzu OM 4’e oturtmak için manyetik halka tutucuyu kullanın, telefonunuzu güvenle tutun veya destek olarak kullanın.

Akıllı Çekim Modları ile Çekim çok kolaylaştı. DJI OM 4, gerçekten manyetik içerik sağlayan benzersiz özelliklerle doludur.

ActiveTrack 3.0, aşağıdaki konuları parkta bir yürüyüşe çıkarır. Bu sürüm yetişkinleri, çocukları ve evcil hayvanları daha yüksek doğrulukla tanır ve hatta joystick ile görüntü kompozisyonunuza ince ayar yapabilirsiniz. Nasıl filme alınacağı veya düzenleneceği konusunda emin değil misiniz? Büyüleyici görüntüler çekerken anı yakalamak için Hikaye modunun tek dokunuşla yaratıcı şablonlarını deneyin. Minimum çabayla bir Hollywood hissi veren yaratıcı bir zum çekimi olan akıllara durgunluk veren “Hitchcock efektini” deneyin. Gelişmiş algoritmalar ne yapılacağını bilir, bu nedenle tek yapmanız gereken dokunup yürümek. Hiç aynı anda birden fazla yerde olmak istediniz mi? İşte şansın. CloneMe özelliği, birkaç fotoğraftan destansı bir panorama oluşturur ve bir sonraki kareye geçip bir poz verebilmeniz için duraklar. İster bir selfie ister bir grup fotoğrafı çekiyor olun, eller serbest. OM 4’ü sadece bir hareketle uzaktan kontrol edin. Bir fotoğraf çekmek veya bir video başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Timelapse zamanı

Her Saniyeyi Değerlendirin

Açık bir gökyüzünde sürüklenen kabarık beyaz bulutları hızlandırın veya bir yolculuğu birkaç saniyeye yoğunlaştırın. Arkadaşlarınızı büyüleyici, kompakt videolarla etkileyin.

Yaratıcı Olanaklar

Ama Bekle, Daha Fazlası Var

Çekimlerinize daha fazla canlılık katmak için bir dizi yaratıcı moddan yararlanın.

Uygulama

DJI Mimo Uygulaması

DJI Mimo uygulaması, anında başyapıtlar oluşturmanıza izin veren bir video düzenleyiciye sahiptir. Yerleşik öğreticiler, oluşturmaya odaklanabilmeniz için rehberlik sağlar.

Süper Kararlı

Bir daha asla titrek bir video yayınlamayın. Harici bir lens eklense bile, DJI OM 4’ün güçlü motoru akıllı telefonunuzu sabit tutar ve videonuzu pürüzsüz tutar.

Uygun Uyumluluk

OM 4, çoğu akıllı telefon kamerasının deklanşörünü doğrudan kontrol eder ve ayrıca belirli markalar için özel olarak optimize edilmiştir.

Gelişmiş Kontrol

Verimlilik için Tasarlandı

DJI OM 4, mümkün olan en modern çekim deneyimini yaratarak her durumu basitleştirir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir